Читайте про Коропець

Коропець у кінематографіСер 23, 2013 14:20
Коропець у кінематографі
У цьому розділі будуть представлені фільми які знімалися в Коропці. Адже незважаючи на сюжети філ...

Коропчани

Ступ'як Дмитро МихайловичСтуп'як Дмитро Михайлович
Народився 24 жовтня 1964 року в смт. Коропець. До служби в армії працював у колгоспі "Світанок". ...

Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.

вул. М.Каганця, 3-а, смт Коропець, 48370, Монастирський р-н, Тернопільська обл.
  E-mail: innotikkotrk@turknrr.un@e.te     Тел./Факс: (03555)20907  
Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.

У 1958 році була заснована   Коропецька школа-інтернат  і мала назву загальноосвітньої середньої школи-інтернат.

У 1978 році на основі загальноосвітньої школи-інтернату звичайного типу було створено Коропецьку обласну восьмирічну школу-інтернат, яка у 1985 році була реорганізована в Коропецьку середню школу-інтернат для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків (рішенням управління освіти Тернопільського облвиконкому №197 від 1 липня 1985 року). Таку назву і статус школа носила до 1 вересня 2001 року.

З 2001 до вересня 2009 р. вона має назву обласної комунальної середньої школи-інтернату для дітей-сиріт і дітей, які залишилися без піклування батьків.

У вересні 2009 року відбулася реорганізація закладу у Коропецький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою.

На території закладу знаходиться архітектурна пам'ятка України - палац графа Бадені (початок XIX століття), збудований у псевдокласичному стилі. Статус пам'ятки надано і парку з рідкісними екзотичними і віковими деревами.

Коропецький обласний ліцей-інтернат з ПВФП короткометражний промо-ролик   Коропецький обласний військовий ліцей-інтернат...   Стрілянину з автомата влаштували 65 ліцеїстів   Клятва ліцеїста 2010 1частина 2 частина

Читати далі...

Клятва ліцеїста

Ми, учні Коропецького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, своєю честю і совістю перед Богом, українським народом, вчителями, батьками, товаришами по навчанню урочисто КЛЯНЕМОСЬ: - жити, вчитися і працювати на користь у...

Читати далі...

web-камера

WebCamWebCam
Web-камера смт. Коропець. вул. Марка Каганця (центр)