17 Липня мальовниче придністровське селище Коропець перетворилося на справжню музично-смакову феєрію.

Цього дня тут відбувався фестиваль кулінарного мистецтва "Коропфест" 2011. Хоча дане дійство проводиться тільки вчетверте, та за своїм рівнем воно досягло вже всеукраїнського масштабу. Про що свідчать як кількість гостей, учасників свята так і зацікавленість ним масмедіа. Бо де ще можна побачити, а то й скуштувати, стільки різних рибних страв. Риба тушкована, смажена, квашена, з грибами і овочами, рибна юшка, вареники з рибою, короп в меді... Всього й не перелічиш. Приготовані за найкращими оригінальними рецептами, представлені на цьогорічному "Коропфесті" рибні страви, здається задовольнили б найвибагливіших гурманів.

"Коропфест" далеко вийшов за межі самої кулінарії. Окрім неперевершених ексклюзивних страв коропецьких господинь, гості свята мали можливість насолодитися й мелодійним співом маленьких талантів Коропця, які у програмі "Крок до зірок" демонстрували свої вокальні здібності. А також українськими піснями і танцями радували глядачів місцеві "зірки" та запрошена на свято Оксана Романюк.

Даний фестиваль це не тільки смачна риба. Це ще й спроба вирішення важливих питань. Так, у його рамках проводився круглий стіл "Туристична привабливість регіону", на якому за участю представників місцевої влади обговорювалися проблеми розвитку місцевого туризму.

Усі бажаючі на згадку про "Коропфест 2011" могли придбати собі сувенір на виставці-продажі виробів народних майстрів, які цьогоріч провели демонстрацію своїх здібностей на прикладі багатьох цікавих речей: від керамічного посуду до дерев’яних іграшок.

Завершелося свято "Коропфесту" веселими танцями, коли на небі з'явилася перша ранкова зоря.

Леся Дворська студентка ТНПУ ім. В.Гнатюка