Читайте про Коропець

Кві 19, 2015 01:29
Музика

Коропчани

Голубовський Дмитро СтепановичГолубовський Дмитро Степанович
Старший сержант 19 батальйону територіальної оборони Миколаївської області ЗСУ, в/ч В2326, водій ...

КоропФест 2012

КоропФест 2012


Програма фестивалю«КоропФест – 201

22 липня, неділя,

Тернопільська область, Монастириський район, селище Коропець,

06.00  Рибальські змагання на Дністрі

11.00   Літургія в церкві св. Миколая

11.00   Художня майстерня

15.00   Урочисте відкриття фестивалю.

15.00   Дитячий пісенний конкурс «Крок до   зірок»

16.00   Круглий стіл «Туристична привабливість регіону»

16.00   Футбол між ветеранами та молоддю селища

17.00   Майстер-клас приготування коропів.

Дегустація конкурсних зразків.

Рибний аукціон.

Спортивні розваги та інші забави.

18:00   Концерт

21:00   Танцювальна програма

 

Проведення «КоропФесту-2012» збіглося із 591-ю річницею від «дня народження» Коропця. З цієї нагоди привітати його учасників приїхали високопосадовці. Голова обласної ради Олексій Кайда висловив упевненість у тому, що кількість гостей фестивалю щороку буде збільшуватися і що з часом Коропець «розростеться» та стане найквітучішим містечком Тернопілля. З подякою за сприяння в організації дійства і з побажаннями щедрої долі та процвітання звернулася до присутніх виконуюча обов’язки селищного голови Коропця Наталя Гушпіт. Вона зазначила, що короп має бути святинею селища, увійти в його історію.

«КоропФест-2012» побив свої торішні рекорди. Так, цього року для приготування рибних страв за 50 різноманітними рецептами було використано 136 коропів (минулого — 101). І, варто сказати, всі виявилися надзвичайно смачними. Адже, як зазначила коропецька господиня Марія Маркевич (вона й Поліна Козар трудилися близько 17 годин над приготуванням смачних шедеврів з риби), в кожну страву вкладена душа. Також цьогоріч «КоропФест» за сприяння адміністратора сайту Koropets.in.ua Петра Мельника піднявся на новий рівень — встановлена веб-камера давала можливість дивитися онлайн-трансляцію дійства в інтернеті.

«КоропФест» — це не тільки можливість скуштувати й придбати смачні рибні страви, а й нагода насолодитися гарними українськими піснями, стати учасником футбольного матчу й потанцювати під приємну музику. Одне слово, фестиваль дав усе необхідне для справжнього відпочинку душі й тіла.

Єдине, що підвело — погода. Майже цілий день падав холодний дощ. Та ні він, ні похмуре небо не змогли зіпсувати святкового настрою. На обличчях красувалися привітні усмішки, і радістю сяяли очі.


Леся ДВОРСЬКА.

Для перегляду потрібен Flash Player.   var so = new SWFObject('/player/player.swf','player','400','250','8'); so.addParam('allowfullscreen','true'); so.addParam('flashvars','file=http://www.youtube.com/watch?v=lwrh4ncH3_w'); so.write('player');

Читати далі...

web-камера

WebCamWebCam
Web-камера смт. Коропець. вул. Марка Каганця (центр)