Читайте про Коропець

Його ім’я на історичній карті Коропця.Жов 12, 2013 00:18
Його ім’я на історичній карті Коропця.
  Чи не кожне село та місто на Західній Україні має своїх героїв, які поклали своє життя на вівта...

Коропчани

Василик Ярослав МихайловичВасилик Ярослав Михайлович
 Народився Ярослав Василик 25 червня 1950року  в с. Коропець, Монастириського району, на Тернопіл...

Коропецьке професійно-технічне училище №34

вул. Марка Каганця 3, Коропець, 48370, Монастирський р-н, Тернопільська обл.
  E-mail: P@TPU3_n3e4T@tu4krru..n_ektU     Тел./Факс: (0352) 2-09-11  
Коропецьке професійно-технічне училище №34

В зв’язку з потребою в робітничих кадрах у Монастирському регіоні і для соціального захисту дітей-сиріт та враховуючи клопотання районної держадміністрації на базі Коропецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату в серпні місяці 1993 року відкрито філіал Підгаєцького ПТУ №24

На підставі наказу МОН України №331 від 25 листопада 1994 року та наказу Тернопільського управління освіти №109 від 06 грудня 1994 року на базі філіалу Підгаєцького ПТУ №24 утвоюється нова юридична установа – професійно-технічне училище №34 смт.Коропець.

Училище готує кваліфікованих робітників за спеціальностями:

 • Виробник художнiх виробiв з дерева
 • Паркетник
 • Столяр будiвельний
 • Маляр
 • Муляр
 • Штукатур
 • Кухар
 • Кондитер
 • Закрiйник
 • Конторський службовець (бухгалтерiя)
 • Оператор комп`ютерного набору
 • Оператор комп`ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерiя)

Зарахування до училища проводиться шляхом конкурсного відбору на основі свідоцтва про освіту і співбесіди.

В училищі обладнано всі необхідні кабінети для проведення теоретичного і виробничого навчання. Виробничі навчання проводять висококваліфіковані майстри своєї справи в лабораторіях і майстернях.

Під час навчання учні одержують стипендію, допомоги у грошовій формі, забезпечуються підручниками, гуртожитком для проживання, одноразовим безплатним харчуванням, при бажанні трьохразовим в їдальні училища.

Учні, які отримали диплом з відзнакою, користуються перевагою при вступі у вищі і середньо-спеціальні навчальні заклади. Час навчання в училищі зараховується до трудового стажу.

При училищі діють курси водіїв.

Актуальних завданнями нашого училища є пошук оптимальних шляхів зацікавлення учнів навчанням, підвищення їхньої розумової активності, спонукання до творчості. В нашому закладі поступово складалися свої традиції. Значна увага приділяється дозвіллю і відпочинку. Для цього в училищі створена система гурткової роботи. На базі училища і гуртожитку працюють гуртки за інтересами учнів. Заняття спортивних секцій по футболу, волейболу, настільному тенісу проводяться в спортзалі, на спортивному майданчику на належному рівні. Про це свідчать призові місця команд в обласних змаганнях серед професійно-технічних навчальних закладів. В училищі добре налагоджена робота гуртків художньо-естетичного спрямування: хорового співу, вокальний ансамбль, хореографічний гурток.

В приміщенні гуртожитку є бібліотека з читальним залом, де учні мають можливість почитати художню та науково-популярну літературу, періодичну пресу.

Значна увага приділяється морально-правовому вихованню молоді. Проводяться зустрічі з працівниками служб у справах сім'ї та молоді, спеціалістів медичних установ. Традиційними стали в училищі масові конкурси „Красуня ПТУ-34”, „Козацькі забави”, вечори відпочинку „День студента”, „Андріївські вечорниці”, „Новорічний карнавал”, „День Святого Валентина”, „8 Березня”, „День сміху”, „Випускний бал”. Учні разом із своїми наставниками відвідували гірськолижний курорт „Буковель”, базу відпочинку в Скоморохах, музей імені Гнатюка в с. Велеснів, туристичний похід на г.Говерла. Систематично організовуються походи берегами річки Дністер і Коропець.

У різних формах позаурочної роботи задіяні майже всі учні. У цьому вчителям та вихователям допомагають органи учнівського самоврядування: старостат, рада гуртожитку.

Навчально-виховна робота училища спрямована на створення умов для формування освіченої, культурної та інтелігентної людини, громадянина України, становлення дружніх стосунків між учнем і вчителем на основі педагогічного спілкування, виховання школяра як життєвої соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення в різноманітних життєвих ситуаціях, вироблення вмінь практичного і творчого застосування здобутих знань.

Коропецьке професійно-технічне училище №34. Промо-ролик

Читати далі...

Професійно-технічне училище №34 Проводить набір учнів на 2014-2015 навчальний рік на державну форму навчання Перелік документів для вступу: 1. Заява на ім’я директора. 2. Документ про освіту (оригінал) 3. Довідка про склад сім’ї. 4. Довідка з місця про...

Читати далі...

web-камера

WebCamWebCam
Web-камера смт. Коропець. вул. Марка Каганця (центр)