Читайте про Коропець

Лют 23, 2017 21:41
УРОКИ ЖИТТЯ БОГДАНА ГАВРИЛИШИНА
Богдан Гаврилишин часто любив повторювати: «Мрійте буйно». Його життя є прикладом того, як людина...

Коропчани

Куликовський Михайло ЄвстаховичКуликовський Михайло Євстахович
   Народився 23 березня 1964 року.    В 1971 році розпочав навчання в Коропецькій середній школі....

Коропецьке професійно-технічне училище №34

вул. Марка Каганця 3, Коропець, 48370, Монастирський р-н, Тернопільська обл.
  E-mail: PuTnU3_.3r4_@4uUkkre.tnPeTt@     Тел./Факс: (0352) 2-09-11  
Коропецьке професійно-технічне училище №34

В зв’язку з потребою в робітничих кадрах у Монастирському регіоні і для соціального захисту дітей-сиріт та враховуючи клопотання районної держадміністрації на базі Коропецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату в серпні місяці 1993 року відкрито філіал Підгаєцького ПТУ №24

На підставі наказу МОН України №331 від 25 листопада 1994 року та наказу Тернопільського управління освіти №109 від 06 грудня 1994 року на базі філіалу Підгаєцького ПТУ №24 утвоюється нова юридична установа – професійно-технічне училище №34 смт.Коропець.

Училище готує кваліфікованих робітників за спеціальностями:

 • Виробник художнiх виробiв з дерева
 • Паркетник
 • Столяр будiвельний
 • Маляр
 • Муляр
 • Штукатур
 • Кухар
 • Кондитер
 • Закрiйник
 • Конторський службовець (бухгалтерiя)
 • Оператор комп`ютерного набору
 • Оператор комп`ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерiя)

Зарахування до училища проводиться шляхом конкурсного відбору на основі свідоцтва про освіту і співбесіди.

В училищі обладнано всі необхідні кабінети для проведення теоретичного і виробничого навчання. Виробничі навчання проводять висококваліфіковані майстри своєї справи в лабораторіях і майстернях.

Під час навчання учні одержують стипендію, допомоги у грошовій формі, забезпечуються підручниками, гуртожитком для проживання, одноразовим безплатним харчуванням, при бажанні трьохразовим в їдальні училища.

Учні, які отримали диплом з відзнакою, користуються перевагою при вступі у вищі і середньо-спеціальні навчальні заклади. Час навчання в училищі зараховується до трудового стажу.

При училищі діють курси водіїв.

Актуальних завданнями нашого училища є пошук оптимальних шляхів зацікавлення учнів навчанням, підвищення їхньої розумової активності, спонукання до творчості. В нашому закладі поступово складалися свої традиції. Значна увага приділяється дозвіллю і відпочинку. Для цього в училищі створена система гурткової роботи. На базі училища і гуртожитку працюють гуртки за інтересами учнів. Заняття спортивних секцій по футболу, волейболу, настільному тенісу проводяться в спортзалі, на спортивному майданчику на належному рівні. Про це свідчать призові місця команд в обласних змаганнях серед професійно-технічних навчальних закладів. В училищі добре налагоджена робота гуртків художньо-естетичного спрямування: хорового співу, вокальний ансамбль, хореографічний гурток.

В приміщенні гуртожитку є бібліотека з читальним залом, де учні мають можливість почитати художню та науково-популярну літературу, періодичну пресу.

Значна увага приділяється морально-правовому вихованню молоді. Проводяться зустрічі з працівниками служб у справах сім'ї та молоді, спеціалістів медичних установ. Традиційними стали в училищі масові конкурси „Красуня ПТУ-34”, „Козацькі забави”, вечори відпочинку „День студента”, „Андріївські вечорниці”, „Новорічний карнавал”, „День Святого Валентина”, „8 Березня”, „День сміху”, „Випускний бал”. Учні разом із своїми наставниками відвідували гірськолижний курорт „Буковель”, базу відпочинку в Скоморохах, музей імені Гнатюка в с. Велеснів, туристичний похід на г.Говерла. Систематично організовуються походи берегами річки Дністер і Коропець.

У різних формах позаурочної роботи задіяні майже всі учні. У цьому вчителям та вихователям допомагають органи учнівського самоврядування: старостат, рада гуртожитку.

Навчально-виховна робота училища спрямована на створення умов для формування освіченої, культурної та інтелігентної людини, громадянина України, становлення дружніх стосунків між учнем і вчителем на основі педагогічного спілкування, виховання школяра як життєвої соціально компетентної особистості, здатної здійснювати самостійний вибір і приймати відповідальні рішення в різноманітних життєвих ситуаціях, вироблення вмінь практичного і творчого застосування здобутих знань.

Коропецьке професійно-технічне училище №34. Промо-ролик

Читати далі...

Професійно-технічне училище №34 Проводить набір учнів на 2014-2015 навчальний рік на державну форму навчання Перелік документів для вступу: 1. Заява на ім’я директора. 2. Документ про освіту (оригінал) 3. Довідка про склад сім’ї. 4. Довідка з місця про...

Читати далі...

web-камера

WebCamWebCam
Web-камера смт. Коропець. вул. Марка Каганця (центр)