Коропець

По лівому березі древнього Дністра, з-поміж скелястих пагорбів вкритих шовковим килимом трав та лісів, велично красується Коропець. Це місце, де злились воєдино голубінь неба і велич старезних дубів, де не втихає пташина пісня і дзюрчання струмків, де тисячами барв виблискує ранкова роса і цвітуть запашні трави. Це жива перлина краси і затишку, неповторності і розмаїття.

 Ще з давніх часів Коропець славився надзвичайністю природної краси. І хоча селищу довелося пережити турецько-татарські навали і численні загарбання, війни і повені, воно і досі є особливим. Особливим не тільки у своєму зовнішньому вигляді, а й у своєму менталітеті, своїх традиціях і звичаях. Щодо останніх, то протягом минулих років хорошою традицією коропчан стало проведення фестивалю кулінарного мистецтва "Коропфест", подібного якому немає . Це завжди унікальні страви із коропа, якісна українська музика і море позитиву. Особливістю є й сама скульптура коропа при в їзді в селище, що безпосередньо символізує його назву.

 Славиться Коропець і культурною пам яткою минулої епохи – палацом графа Бадені, який своєю архітектурною граціозністю милує око місцевих жителів і гостей селища. Побудований палац у класично-синкретичному стилі з розкішними бароковими ліпними геральдичними атрибутами, серед яких між рушниць і мисливських ріжків почесне місце займає барельєф з зображенням перехрещених коси і ціпа. Найбільш вражає у ньому мистецьке використання кольорової деревини для паркету та панелей на стінах.

 Неповторність Коропця й у красі річки Дністер, у її похилих берегах і кришталево чистій воді. У межах селища гори підходять дуже близько до ріки, утворюючи каньйон. А в деяких місцях потоки води зриваються з кручі, перетворюючись в живописні водоспади.

 талановитістю і гуманністю; своїми квітучими полями, зеленими лісами і навіть неповторним повітрям, в якому відчувається аромат духмяності і тепла. Його особливість у кожній стеблинці, кожному дереві.

 Коропець – це маленька країна щастя, де тіло і душа знаходяться в повній гармонії, де думкам завжди вільно, а мріям просторо, завітайте до Коропця, який гостинно чекає Вас...