Іваник Володимир Степанович

Іваник Володимир Степанович -регент архієрейського хору Свято - Покровського собору та диригент архієрейського хору  "Знамення".
   Народився 24. 02. 1971 року в смт. Коропець, Монастириського району, Тернопільської області. З 1986 по 1990рр. навчався в Тернопільському музичному училищі м. Соломії Крушельницької на диригентсько-хоровому відділі - клас викладача М. В. Рапіти.
   З 1990р.- студент Рівненського державного інституту культури по класу диригування доцента Юрія Остапчука (диплом з відзнакою ). На останньому курсі здобув І місце у міжвузівському конкурсі диригентів (1995р.). Того ж року став керівником жіночого учбового хору інституту культури спеціалізації регенти церковного хору. Викладав у Городоцькому духовному училищі а також у Рівненському музичному училищі.
   З 1997р.- призначений регентом архієрейського хору Свято-Покровського кафедрального собору. Нагороджений медаллю "За вагомий внесок у будівництво Свято - Покровського собору м. Рівного, розбудову Української православної церкви Київського Патріархату" та на честь освячення собору 14 жовтня 2001р. Директор фестивалю пісенно - музичного мистецтва "Різдвяні піснеспіви" який проводиться в Свято - Покровському соборі міста Рівне з 2003 року.