Глафірова (Шеїна) Ольга Борисівна

 Глафірова (Шеїна) Ольга Борисівна – цікава, творча і натхненна людина. Вона йде по життю з поезією.
 Автор двох збірок віршів для дітей, в її творчому доробку сотні віршів, лірика, проза. Вона вміє бачити світ таким, яким його не бачать інші.
 Її вірші – чисте джерело, що оживляє зачерствілу від рутинної буденності душу.
Творча натура Ольги Глафірової формувалася у селещі Коропець, що на Тернопільщині, де вона народилась 24 серпня 1956 рокку.
 Саме зі шкільних років (навчалась в Коропецькій школі-інтернаті) навчилася мріяти та образно сприймати світ. Стежки Коропця, його неповторна природа зродили в її душі перші поетичні рядки. Тут і почалося трудове становлення Олі, а з 20 років продовжилось уже у Львові. У цьому місті Ольга Борисівна вчилась, вийшла заміж, працювала та вийшла на заслужену пенсію. 35 років Ольга Глафірова відпрацювала в управлінні Львівської залізниці в інформаційно-обчислювальному центрі. До сьогодні керівництво центру, співробітники та просто друзі не шкодують добрих слів на адресу Ольги Борисівни. Вихваляють її насамперед за професійні здібності. Вона любить електроніку, інформатику та точність, а поетична творчість – сприяла у роботі.
 З творчістю Ольги Глафірової знайомі не тільки Львівяни, її вірші полюбляють читати як діти так і дорослі, а книги знаходяться в багатьох шкільних бібліотеках України, та за кордоном.
 На разі в творчому доробку Ольги Глафірової вийшли з друку дві збірки із дитячою поезією та готується вийти в світ третя збірка з ліричними творами. Ритмічність та мелодійність поетичних рядків дозволяють поставити їх на музику, що успішно втілив у життя П.Садівський написавши кілька пісень на вірші О.Глафірової.
Життєве кредо О. Глафірової – "Максималізм, здоровий глузд,організованість."