Шмігельський Петро Петрович народився в с. Кропець Тернопільської області, Бучацького району 5 жовтня 1939 року. Батько Шмігельський Петро Якимович працював на власному господарстві, був членом ОУН. Мати Шмігельська Степанія Андріївна, працювала на власному господарстві, а потім в колгоспі.

Після закінчення 7 класів Коропецької середньої школи, навчався в м. Бучач в школі десятників-будівельників, яку закінчив в 1955 році. В 1956 р. переїхав м. Херсон, там же до армії працював на заводі «Докстрой». З м. Херсон був призваний на службу в армію. Служив в м. Сталінграді (пізніше Волгоград) і м. Камишин. В Херсоні закінчив 11 клас середньої школи. Після армії в м. Херсон до 1970 р. працював прорабом на будівництві в різних організаціях. Закінчив технікум в м. Львів по спеціальності промислове і цивільне будівництво. Навчався в технологічному інституті м. Херсона на факультеті промислове і  цивільне будівництво, який з незалежних від мене причин не закінчив.

 Після приїзду в 1970 р. додому в с. Коропець, працював в м. Бучач  в Бучацькій міжколгоспній раді комунального господарства, інженером-будівельником до 1975р.

З 1975р. працював в смт. Коропець прорабом на Івано-Франківськім заводі «Індуктор» до розпаду Союза. З 1991р. громадська робота, прораб на будівництві церкви св.. Миколая в смт. Коропець.

Писати і друкуватись почав при здобутті україною незалежності.

Автобіографія