Читайте про Коропець

КоропецьТра 28, 2012 13:05
Коропець
По лівому березі древнього Дністра, з-поміж скелястих пагорбів вкритих шовковим килимом трав та л...

Коропчани

Данчук Михайло ВасильовичДанчук Михайло Васильович
Народився 1933 р. у Коропці Монастириського району Тернопільської області. Закінчив Коропецьку се...

Гаврилишин Богдан Дмитрович

19.10.1926 - 24.10.2016
Гаврилишин Богдан Дмитрович

Народився Богдан Дмитрович в селищі Коропець на Тернопільщині 19 жовтня 1926 року. Перед кінцем Другої світової війни потрапив до Німеччини, а згодом, в таборі біженців, отримав середню освіту. В 1947 році виїхав до Канади, де спочатку працював лісорубом, потім офіціантом, і був першим з повоєнних емігрантів, який вступив до Університету Торонто. У 1952 році отримав диплом інженера, а у 1954-му - диплом магістра. Пропрацювавши у міжнародній компанії три роки, був направлений до Міжнародного інституту менеджменту у Швейцарії.
  З 1960 року розпочалася багаторічна педагогічна діяльність Б.Гаврилишина. Вісім років він керує навчальними програмами в Міжнародному інституті менеджменту в Женеві, викладає курси з економічного розвитку, світового бізнесового середовища, керування міжнародними операціями та державного управління. У 1968 році Богдан Дмитрович стає директором цього навчального закладу й керує ним вісімнадцять років. За час роботи в МІМ-Женева Богдан Гаврилишин виростив цілу плеяду спеціалістів вищої кваліфікації для сотень компаній в усьому світі.
  У 1972 році його обирають членом Римського клубу, у 1973 членом Міжнародної академії менеджменту, 1975 року - членом Світової академії мистецтва та науки. У 1976 році пану Гаврилишину присвоєно ступінь доктора економіки 1984 року та Університету Альберти (Канада) в 1986 році. Згодом доктор Гаврилишин отримує почесну відзнаку (Engeneering Hall of Distinction) Університету Торонто (Канада) Про високий міжнародний авторитет Богдана Дмитровича свідчить те, що він є знаним консультантом з питань державного управління та міжнародного бізнесу, виступає доповідачем, модератором і головою на міжнародних наукових конференціях та семінарах у понад 70 країнах світу.

Помер Богдан Дмитрович 24 жовтня 2016 року о 5-й ранку у родинному колі у своїй квартирі в Києві

Богдан Гаврилишин часто любив повторювати: «Мрійте буйно». Його життя є прикладом того, як людина з мрією і вірою у цю мрію може досягти того, чого прагне серце.  Книжка «Залишаюсь українцем» читається наче пригодницький роман і, прочитавши її до остан...

Читати далі...

web-камера

WebCamWebCam
Web-камера смт. Коропець. вул. Марка Каганця (центр)