Церква Успіння Пресвятої Діви Марії

Споруджена церква в 1795 році. В1992 році церква була відреставрована. Верхня частина храму та куполи були покриті залізом. До церкви ведуть сходи обсаджені обабіч деревами.

     З лівої сторони, на початку сходів, стоїть камінь з написом:«Збудовано на кошти Данчука Михайла Матвійовича з Німеччини уроженця села Коропець та громади селища».

Храм тридільний та складається з бабинця, нави, та вівтаря. Вівтар за розмірами такий самий як бабінець. Найбільша частина церкви це нава. До вівтаря з лівого боку приліпилася прибудова, що вінчається також куполом з хрестом. Куполами закінчуються також бабинець, нава та вівтар.

На відміну від класичних дерев’яних храмів, де є три куполи, церква Успіння Пресвятої Богородиці у Коропці увінчана чорирма куполами. Храм знаходиться на пагорбі, тому його легко помітити.

По периметру всього храму зроблене піддашшя для захисту церкви від дощу та снігу. Піддашшя довжиною більше півметра вмонтоване на вертикальній площині під кутом приблизно 20 градусів. Під піддашшям розміщені лави для відпочинку мирян.